На Хмельниччині підприємці незаконно використовували землі сільських шкіл

У ході реалізації представницьких повноважень Городоцькою місцевою прокуратурою встановлено, що за двома загальноосвітніми школами I-III ступенів, які з грудня минулого року перебувають у комунальній власності Волочиської об’єднаної територіальної громади, закріплені земельні ділянки для популяризації передового досвіду ведення сільського господарства площею 8,5 га та 9,7 га відповідно.

Проте, як повідомив перший заступник керівника місцевої прокуратури Роман Олійник, ці земельні ділянки всупереч закону – без будь-яких правовстановлюючих документів, використовує одне зі столичних ТОВ для вирощування ячменю з метою подальшої реалізації.

Аналогічні порушення виявлено Шепетівською місцевою прокуратурою щодо незаконного використання земельної ділянки, яка перебуває у постійному користуванні ЗОШ І-ІІІ ступенів Ізяславського району. За інформацією керівника місцевої прокуратури Івана Комара, на цих землях площею 15 га товариство з обмеженою відповідальністю засіяло сою.

За вказаними фактами органами прокуратури внесено відомості до ЄРДР за ч. 1 ст. 197-1 (самовільне зайняття земельної ділянки, яким завдано значної шкоди її законному володільцю) КК України. Досудове слідство у зазначених провадженнях здійснюють територіальні органи поліції.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Оголошено конкурсний набір до чергової Школи місцевого самоврядування #DESPRO, яка розпочнеться вже у вересні 2016 року. Якщо Ви є представником #ОМС , членом всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування – не зволікайте можливістю підвищити власну професійну #спроможність. Деталі – http://decentralization.gov.ua/news/item/id/3062

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.