На зупинках громадського транспорту у Хмельницькому з’явилися таблички з розкладом руху тролейбусів

Тиждень тому комунальне підприємство “Електротранс” розпочало встановлювати на всіх зупинках громадського транспорту антивандальні таблички з розкладом руху тролейбусів. До кінця серпня ними обладнають всі 149 зупинок Хмельницького.

Як повідомив у коментарі НГП директор КП “Електротранс” Віктор Паламарчук, вартість цього проекту включно з програмним забезпеченням становить 197 тисяч гривень.

У вартість входить виготовлення табличок та програмне забезпечення. На кожній зупинці буде розміщено детальний розклад тролейбусів для цієї зупинки у будні та вихідні дні. Як зазначено у розкладі, максимальне відхилення складатиме до 2 хвилин.

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Розробкою дизайну та виготовленням займалась вінницька фірма, яка вже має відповідний досвід. Віктор Паламарчук зазначає, що конструкція є антивандальною. За його словами, надрукований розклад – це європейська практика, яка виправдала себе краще за електронне табло.

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Наразі вартість одної конструкції становила близько 1300 грн. У подальшому, якщо в розклад тролейбусів будуть вноситись зміни і виникне потреба оновити таблички, необхідно буде просто надрукувати новий розклад.

Також на табличках розміщений qr-код, який можна розпізнати смартфоном та потрапити на сайт http://khm.rozklad.in.ua/ , де є детальний розклад всіх тролейбусів Хмельницкого для кожної зупинки.

Деякі хмельничани вже оцінили зручність нових табличок з розкладом.

“Дуже несподівано було побачити у нас таку табличку. Загалом мені подобається: розклад зрозумілий, більше немає інтервалів, а є конкретні години і хвилини – коли чекати тролейбус. Тепер сподіваюсь, що дійсно вони рухатимуться згідно з розкладом. Ще б хотілось, щоб ці таблички розміщували на рівні очей, а не вище на голову”, – зазначила хмельничанка Аліна.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Нарешті і до нашого міста дійшла цивілізація. Таке в Європі вже десяток років. А Хмельницькому треба було чекати нормального мера, щоб прийшов і зробив.

  2. нормально. побачив на зупинці. Сподобалося.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.