У 2016 році на утримання світлофорних об’єктів Хмельницького виділено 635 тис. грн, що на рівні минулого року

У 2016 році на утримання світлофорних об’єктів Хмельницького виділено 635 тис. грн, що на рівні минулого року (у 2015 році було витрачено 632,4 тис. грн).

Таку відповідь надало міське управління ЖКГ на запит користувача «Доступу до правди».

Комунальники повіодмили, що вартість облаштування одного світлофорного об’єкту визначається кошторисою в складі робочого проекту. В склад робочого проекту можуть входити такі роботи: установлення світлофорного об’єкту та пусконалагоджувальні роботи; встановлення дорожніх знаків та нанесення дорожньої розмітки; встановлення пішохідної огорожі; влаштування освітлення на пішохідному переході; влаштування тротуару.

“Тому вартість може бути різною Так, згідно зведеного кошторисних розрахунків, вартість будівництва світлофорного об’єкту по вул. Кам’янецькій в районі перетинів з вул. Громової та прв. Кам’янецьким становить 985,183 тис. грн.; по вул. Західно-Окружній в районі вул. Качинського – 208,574 тис. грн”, – зазначено у відповіді на запит.

Довідково. На 1 серпня на балансі комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг виконавчого комітету Хмельницької міської ради знаходиться 100 світлофорних об’єктів, де загалом встановлено 1129 світлофорів, з яких: електролампових – 630 шт. (транспортні – 345 шт., пішохідні – 285 шт.), світлодіодних – 499 шт. (транспортні – 300 шт., пішохідні – 199 шт.).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.