У Хмельницькому може з’явитися зоопарк

Громадська організація «Захист тварин Поділля» просить підтримати місцеву електронну петицію щодо виділення земельної ділянки під зоопарк у місті Хмельницькому.

Відповідну петицію зареєстрували 5 серпня.

“На сьогодні завдяки дресирувальнику Сергію Пальохіну та депутату міської ради, меценату Віталію Коліщаку, небайдужим людям та організаціям вдалося створити та утримувати приватний зоокуток із пари левів, чотирьох левенят, єнота, сороки, декоративних голубів, кенгуру, собакоподібного єнота, носухи, козочки та лисиць.
У планах привезти ще ведмедя, двох оленів та косулю. Приватний зоокуток знаходиться по пров.Купріна, 15 мікрорайону Дубове (на території будівництва котеджного містечка «Дубовські озера»). Звірів кожен може побачити безкоштовно”, – зазначено у тексті повідомлення.

4851

Для реагування влади на петицію про зоокуточок необхідно зібрати 500 підписів.

Нагадаємо, у міському парку імені Михайла Чекмана діє зоокуточок. Натомість Хмельницький немає повноцінного зоопарку.

В цілому, в Україні нараховується 13 зоопарків, у тому числі у сусідніх обласних центрах: Вінниці, Луцьку та Рівному.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

 1. Не вірю,що пальохін дресирувальник,він схожий на доглядальника за тваринами,Хай покаже трудову книжку кого він дресирував.Розпальохався чувак.

  • Знаєте що зависть така штука що її необхідно минати і не треба писати погані коментарі, до чого тут річка та її водорості???
   Та переконую вас що в такої людини як цей господар вони голодними не будуть, та всі звірі доглянуті й ситі!!!!!!!! Я і усі мої знайомі були у зоокуточку ми по отримали заряд бадьорості та порив емоцій.
   Доречі про 99% населення нашої хмельничин-ни, не може відповідати одна людина, томущо кожна людина це особистість яка має свою суб’єктивну думку.
   Будь ласка не читайте погані коментарі а відвідайте цей міні зоопарк та побачите усе своїми очима.
   Дякуємо господарю за його старання, милосердя та любов до тварин!!!!!!!

 2. Зоопарк вже є – в двохповерховому приміщенні на центральній площі.

  • який зоопарк може бути в парку культури та відпочинку—брєд сивої кобили…не треба нам такого зоопарку…це черевато наслідками…а пальохін такий дресирувальник як я -балерон… а наш мер нехай вийде в парк та запитає в людей чи потрібен там зоопарк…99 відсотків хмельничан та гостей міста скаже що не потрібен…адже тварин треба мясом кормити..прибирати за ними…а так ще лишній сморід буде…досить того що вода смердить…річка не почищена..водоростей та сміття стільки що води не видно..

 3. Чому зоопарк потрібен? Зараз літо і весело, все здається нормально, але коли наступить зима – тварин не буде куди діти: холод, недостатньо відвідувачів для збору “пожертв”, необхідних для закупівлі їжі тваринам. Потрібно створити належні умови для утримання тварин: їжа, місце для існування (нормальні великі клітки). Зрозумійте, поки є людина-інвестор, яка готова вкласти гроші в це, необхідно діяти оперативно. Всі грандіозні проекти в місті “херелись” тільки із-за того, що чиновники не давали своєчасно вказівки чи хотіли отримати більшу “катлєту”, яку той самий, в нашому випадку дресирувальник Пальохін, не має. А ці маленькі левенята не будуть чекати – вони будуть зростати, і їм потрібно їсти.

 4. Подивіться на тих лебедів що в льоді плавають ,для чого ж так знущатись над тваринами обрізаючи їм крила щоб вони не полетіли

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.