Активісти: хмельницькі комунальні підприємства непублічні

Активісти склали рейтинг публічності міських комунальних підприємств. Жодне з них не набрало і половини балів. Не всю інформацію про підприємство можна знайти на сайті, а деяку навіть не видадуть на запит.

За підпусками дослідження активісти склали порядок інформування про діяльність комунальних підприємств. Незабаром він буде переданий міському голові та депутатам на розгляд та, можливо, стане обов’язковим до виконання.

Рейтинг складали на основі 20 індикаторів, серед яких наявність у підприємства сайту, оприлюдненого статуту, контактів, проведення електронних закупівель через систему Prozorro, наявність оприлюдненого переліку послуг, які виконує підприємство тощо.

Як зазначив Олег Черненко, рейтинг хмельницьких комунальних підприємств знаходиться на рівні з іншими підприємствами України. Всього можна було набрати 40 балів.

Найкращими у рейтингу виявились КП “Електротранс” – 18 балів, КП “Хмельницьктеплокомуненерго” – 17 балів, КП “Спецкомунтранс” – 17 балів, “Південно-Західні тепломережі” – 17 балів та “Хмельницькводоканал” – 16 балів. Найгіршими виявились ХКП “Профдезінфекція”, МКП “Ранковий”, СКЦ “Плоскирів” та КП “Хмельницькбудзамовник”, які набрали по 6 балів.

11

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

 1. Мельник, Чернилевський та Симчишин це ті “герої” , що
  “забезпечили” комунальному підприємству “Хмельницькбудамовник” останнє місце. Із-за вини призначених цими мерами директорів це підприємство практично не здійснює будівельної діяльності.

 2. Сама влада далеко не публічна. Достатньо заглянути на сайт і там видно, що розпорядження міського голови не оновлювалися з 30.06.16р.

 3. Симчишин призначив директора 2 тижні назад.

  • а стебло симчишин призначив вже давно…. а результат невтішний…скц “ПРОСКУРІВ” там само….з результатом 6 балів..

 4. Не дивно щодо ринку Ранкового. Це та кормушка, яка щодня видає “на гору” багато “кешу”, особливо після приєднання Бартеру.

  Слава Ранковому)))

 5. Хто такі активісти??? Де і яким нормативним актом визначено що це таке і яке право у цих обездолених розумом керувати на свій хворий розсуд чим попало і як попало????

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.