Хлібороби області просять ВР повернути режим спецоподаткування

Аграрії Хмельницької області звернулися до Верховної Ради і закликали терміново ухвалити законопроект про внесення змін до Податкового кодексу України щодо захисту прав платників податку на додану вартість, в тому числі сільгосптоваровиробників (реєстраційний номер 3851-1).

Відповідну резолюцію підтримала більшість учасників сьогоднішнього обласного селянського форуму.

Крім цього, представники агросектору наполягають на поверненні податкових відносин, що діяли до початку 2016 року. Також вони просять центральну владу сформувати єдиний реєстр експортерів для повернення ПДВ.

Як сказав генеральний директор ТОВ НВА “Перлина Поділля” (Білогірський район) і депутат обласної ради Аграрної партії Сергій Іващук, цьогоріч внаслідок скасування режиму спецоподаткування ПДВ аграрії області втратять з обігу 1 млрд. грн.

Окремо він вказав на падіння обсягів виробництва с/г продукції за січень-червень 2016 року – мінус 19,1% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Як відомо, 24 грудня 2015 року було прийнято Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році. Оскільки Законом було частково скасовано режим спеціального оподаткування для аграріїв, то останні досить критично його сприйняли, що призвело до страйків, блокування трас та появи нових законопроектів щодо врегулювання даного питання.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.