Канадські військові сапери завершили семимісячні навчання у Кам’янці-Подільському

У Кам’янці-Подільському 2 серпня військовослужбовці Центру розмінування Головного управління оперативного забезпечення ЗСУ  попрощалися з особовим складом Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних Сил Канади, які в рамках другої ротації з січня по серпень 2016 року навчали українських колег протидіяти саморобним вибуховим пристроям за стандартами НАТО.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив офіцер регіонального медіа-центру Міноборони України Андрій Агєєв.

Під час останньої зустрічі українських та канадських саперів заступник начальника Центру розмінування підполковник Олег Гаврилюк подякував командиру групи майору Хюго Маркоту та його команді за порозуміння, компетентність та професійний підхід до процесу підготовки фахівців з протидії саморобним вибуховим пристроям.

В свою чергу майор Хюго Маркот подякував особовому складу Центру розмінування за теплий та гостинний прийом і зазначив, що візит до України особисто у нього залишив незабутні позитивні враження, як про державу Україну в цілому так і про пересічних українців зокрема.

На останок військовослужбовці обмінялися пам’ятними сувенірами та подарунками і на знак дружніх стосунків між Україною та Канадою посадили сажанці дерев-символів двох країн – клен і калину.

Вже 8 серпня у Центрі розмінування розпочне свою роботу особовий склад третьої ротації військових саперів збройних сил Канади.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.