Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка увійшов в “десятку” вишів з найсильнішими абітурієнтами

Після оприлюднення результатів вступної кампанії стало відомо, до яких ВНЗ подали документи вступники з найкращими балами ЗНО. Нагадаємо, що вперше цього року бюджетні місця університетам розподіляли відповідно до кількості заяв абітурієнтів з високими балами ЗНО.

«Нам було цікаво, як спрацює система, коли кількість державних місць залежить від преференцій сильних абітурієнтів», – розповіла під час прес-конференції заступниця міністра освіти Інна Совсун, передає «Українська правда».

У топ-10 університетів, які отримали найбільше бюджетних місць за новим принципом, увійшли Львівська політехніка, КНУ імені Т. Шевченка, КНЕУ, Харківський університет імені В. Каразіна, Київський торговельно-економічний університет, КПІ, Києво-Могилянська академія, Львівський університет імені І. Франка, Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, Чернівецький університет імені Ю. Федьковича.

Записати

 

Саме до цієї «десятки» ВУЗів подалися абітурієнти із найкращими сертифікатами ЗНО.

В цілому, за інформацією Міносвіти, Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка отримав цьогоріч 174 додаткових «бюджетних» місця.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. цього року поступала сестра в Огієнка на журналістику , відносяться до тих хто подає заяви, як до бидла, кругом корупція.
    Скільки буду жити не забуду того хамського відношення.
    А цифри то лише цифри(

    • Повністю погоджуюсь. Такий ВНЗ ще треба пошукати. Корупція там просто процвітає.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.