На Хмельниччині упереджено реалізацію “паперового” зерна на суму 32 млн. грн

Головним управлінням ДФС у Хмельницькій області проведено перевірку сільськогосподарського підприємства, яким надавались послуги із мінімізації податкового зобов’язання та безпідставного формування багатомільйонного податкового кредиту з податку на додану вартість іншим суб’єктам господарювання.

Про це повідомляє прес-служба обласної ДФС.

Податківцями встановлена відсутність фактичного здійснення підприємством будь-якої господарської діяльності, пов’язаної із вирощуванням сільськогосподарської продукції, відсутність земельних ділянок, сільськогосподарської техніки, працівників та самого суб’єкта господарювання за податковою адресою.

Крім того, у межах кримінального провадження викрито тіньову схему поповнення електронного рахунку Системи електронного адміністрування податку на додану вартість у загальній сумі 170 мільйонів гривень з метою подальшої протиправної реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних. Встановлено оформлення близько 250 податкових накладних із використанням реквізитів підприємства-фантома по операціях з реалізації зерна кукурудзи, яка здійснювалась лише на папері, одному з контрагентів, зареєстрованому у Київській області.

Використовуючи фіктивні електронні адреси, групою осіб було здійснено спроби реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, які були оперативно заблоковані органом фіскальної служби, на обліку в якому перебуває підприємство.

За результатами зазначеного відпрацювання попереджено спробу реєстрації податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних з метою формування схемного податкового кредиту з ПДВ на суму 32,8 мільйона  гривень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.