У Кам’янці-Подільському управління освіти і науки купить 11 тисяч підручників за понад 303 тис. грн

Управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради таки акцептувало пропозицію на закупівлю понад 11 тисяч друкованих шкільних підручників для учнів 4 та 7 класів. Договір повинен бути підписаний до 31 липня.

Відповідне повідомлення оприлюднено на «Віснику державних закупівель».

Нагадаємо, що в середині червня управління освіти відмінило аналогічний тендер аргументувавши це тим, що у учасників торгів відсутня загальна ціна пропозиції та інформація про наявність чи відсутність необхідних документів, передбачених документацією конкурсних торгів , тобто вони не оцінили вартість свого товару. Тоді ж очікувалось, що підручники приїдуть в Кам’янець до середини серпня.

Цього разу термін поставки книг – до 31 грудня 2016 року, тендер проведений за переговорною процедурою закупівлі. Всього 11 тисяч 654 підручники розіграли між собою 16 учасників торгів, серед них київські, кам’янецькі, тернопільські, харківські та львівські «ТОВки».

Загальна вартість книг становить 303,5 тисяч гривень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.