Ремонтні роботи на енергоблоці №1 Хмельницької АЕС триватимуть майже два місяці

Одинадцята доба середнього планово-попереджувального ремонту (ППР) триває на першому енергоблоці Хмельницької АЕС. Ремонтні роботи проводяться, згідно з графіком.

Як повідомляє Інформаційний центр ВП ХАЕС з посиланням на виконуючого обов’язки заступника головного інженера з ремонту Ігоря Гундара, серед основних робіт під час ППР заплановано здійснити капітальний ремонт парогенератора та головного циркуляційного насоса №1, циліндра турбіни високого тиску, дизель-генератора №1.

Крім того, буде проведено середній ремонт реакторної установки, турбогенератора, каналів систем безпеки, тепломеханічного обладнання, електротехнічного обладнання й засобів теплової автоматики і вимірювань, а також вентиляційних систем.

На період здійснення планово-попереджувального ремонту на енергоблоці №1 залучено вісімдесят п’ять відсотків ремонтного персоналу Хмельницької АЕС. Здійснюють ремонт і працівники Атомремонтсервісу та підрядних організацій.

Середній планово-попереджувальний ремонт на 1-му енергоблоці Хмельницької атомної електростанції планується здійснити за 52 доби.

Як писав НГП, нардеп від “Радикальної партії” Андрій Артеменко заявляв про те, що 16 липня на Хмельницькій АЕС сталася серйозна аварія з розгерметизацією ядерного палива.

Водночас цю заяву спротували у НАЕК “Енергоатом”, наголосивши, що блок №1 Хмельницької АЕС був відключений від енергомережі у зв’язку з наявністю протікання в парогенераторі ПГ-1. Проте ні про яку розгереметізацію ядерного палива не йдеться. Радіаційний фон на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змінився, перебуває на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.