“Ляшківець”: після зупинки енергоблоку ХАЕС радіаційний фон у межах норми

Народний депутат від “Радикальної партії” Андрій Артеменко відвідав Хмельницьку АЕС і підтвердив, що радіаційний фон у межах норми.

“Відразу хочу заспокоїти громадян України – небезпеки для людей немає”, – написав він у “Фейсбуці”.

Політик наголосив, що на розгляд Кабміну направив програму виведення атомної енергетики з кризи, де пропонується детальний план відновлення роботи українських АЕС, нарощування експорту електроенергії в сусідні країни і головне без залучення фінансування з бюджету України.

Крім цього, Інформаційний центр ВП ХАЕС відреагував на повідомлення стосовно аварії, яка нібито сталася на Хмельницькій АЕС.

“У зв’язку з цим інформаційний центр ВП ХАЕС, заявляє, що дані повідомлення є недостовірними і абсолютно не відповідають дійсності. Як повідомлялося раніше, 16 липня 2016 року о 12:26 енергоблок №1 Хмельницької АЕС було відключено від енергомережі згідно з поданою заявкою через протікання теплоносія в парогенераторі.За попередньою оцінкою, причиною стало порушення герметичності теплообмінної трубки парогенератора.
За міжнародною шкалою INES дану подію класифіковано рівнем «0» (поза шкалою, що не впливає на безпеку). Порушень меж та умов безпечної експлуатації не виявлено. Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін і знаходиться на рівні природного гамма-фону”, – зазначено у повідомленні.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. так це після зупинки роботи енергоблоку…а під час роботи заміряйте…і поясніть людям чому в них так часто болить голова та горло…пора казати правду…чорнобиль мав навчити..але не навчив..на жаль!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.