Еколог з Хмельницької ОДА заявив, що “Горліс” має дозволи на рубку лісів

Директор департамент екології та природних ресурсів Хмельницької ОДА Сергій Вавринчук заявив, що Городоцьке спеціалізоване підприємство “Горліс” має дозволи на рубку лісів.

Про це він сказав у коментарі “Незалежному громадському порталу”.

“Горліс” напряму працює з Міністерством екології. У них є відповідний проект з суцільних рубок, який розрахований на десять років. Наш департамент ніяких дозволів не видавав комунальному підприємству”, – зауважив еколог.

За словами Вавринчука, “Горліс” здійснює валку дубів, грабів та кленів за межами природно-заповідного фонду. Остаточну оцінку діям лісовому підприємству має дати державна екологічна інспекція у Хмельницькій області.

Як писав НГП, губернатор Олександр Корнійчук доручив відповідним органам перевірити законність вирубки лісу в Городоцькому районі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. От ви ж умієте писати заголовки, які не відповідають дійсності:) Ось тут Санітарні правила в лісах України – http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/555-95-%D0%BF Почитайте. Департамент екології ОДА дає дозвіл лише тоді, коли санітарна рубка здійснюється в межах природно-заповідних фондів. І зараз такі дозволи Кабмін заборонив узагалі видавати. Усі інші рубки регулюються іншими нормативно-правовими актами. Тому ви адресували питання трохи не тому чиновнику. Питати треба тих, хто писав план рубок для “Горлісу”, а це можуть бути різні держпідприємства – вінницьке, ірпінське тощо… Мала виїжджати комісія, обстежувати лісові насадження, складати акти, підписувати їх… Але ми ж знаємо, як такі комісії працюють. А ще можете поцікавитися, як працювало до останнього часу Міністерство екології – торба зіньківської ковбаси та чемоданчик вирішували багато цікавих питань:)))) Так що “Горліс” дозволи має, але видані не в області. А от наскільки вони законні… Дай Бог, щоб вдалося то з’ясувати

  2. У Вавринчука завжди все “законно.”

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.