Чернігівський автозавод дещо підвищив ціну на шкільні автобуси для освітян Хмельниччини – Виправлено

Майже синхронно управління освіти, молоді та спорту Красилівської районної державної адміністрації та відділ освіти Городоцької районної державної адміністрації провели тендера із закупівлі шкільних автобусів.

Як повідомляється у “Віснику державних закупівель”, переможцем в обох тендерах стало Приватне акціонерне товариство «Чернігівський автозавод».

Зокрема, освітяни з Красилова заплатять чернігівському виробнику 2 млн. 960 тис. грн за поставку двох шкільних автобусів. Для освітян з Городка один автобус обійшовся 1 млн. 479 тис. грн.

Придбані шкількі автобуси жовтого кольору розраховані на 25 пасажирських місць. Гарантія на кожний автобус надається не менше ніж на 24 місяці або не менше, ніж на 100 000 км пробігу з моменту доставки.

Усі автобуси повинні мати торгову марку, бути новими, виготовлені не пізніше 2015-2016 років, технічно справними, комплектуючі та матеріали – такі, що не були у вживанні.

За даними сайту “Наші гроші”, у квітні цього року ПАТ «Чернігівський автозавод» поставив в школи Чернгівщини шість автобусів по 1,40 млн грн.

Як писав НГП, у 2016 році Хмельницька область має намір закупити 52 шкільних автобуси за рахунок співфінансування державного і місцевих бюджетів. Нприкінці минулого року область одержала 31,2 млн грн з державного бюджету на придбання шкільних автобусів у 2016 році. Стільки ж коштів мають віднайти районні бюджети.

Довідка НГП. Парк шкільних автобусів Хмельницької області наразі нараховує 361 транспортну одиницю. Потреба галузі становить ще 40 автобусів.
Окремо заміни потребують діючі шкільні автобуси, що відпрацювали експлуатаційний термін.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.