Цьогоріч Хмельницька область має намір закупити 52 шкільних автобуси

У 2016 році Хмельницька область має намір закупити 52 шкільних автобуси за рахунок співфінансування державного і місцевих бюджетів.

Про це повідомив директор департаменту освіти і науки ОДА Олег Фасоля.

Він зазначив, що наприкінці минулого року область одержала 31,2 млн грн з державного бюджету на придбання шкільних автобусів у 2016 році. Стільки ж коштів мають віднайти районні бюджети.

“Районна влада вже поінформована. Сподіваюся, що, коли на початку весни перерозподілятимуться вільні лишки місцевих бюджетів, буде вироблений механізм придбання автобусів для навчальних закладів”, – сказав посадовець.

На думку Фасолі, економним варіантом освоєння співфінансування була би загальна тендерна закупівля 52 одиниць обласним департаментом освіти, що давало б можливість здешевити вартість автобусів.

Довідка НГП. Парк шкільних автобусів Хмельницької області наразі нараховує 361 транспортну одиницю. Потреба галузі становить ще 40 автобусів.
Окремо заміни потребують діючі шкільні автобуси, що відпрацювали експлуатаційний термін.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.