Хмельницька міськрада додатково виділить 32,2 млн. грн на закупівлю нових тролейбусів

Депутати Хмельницької міської ради мають намір додатково виділити 32,2 млн. грн для ХКП “Електротранс” на придбання 7 тролейбусів.

Про це зазначено у пояснювальній записці до проекту рішення “Про внесення змін до бюджету міста Хмельницького на 2016 рік”, який 20 липня обранці розглянуть на черговій сесії.

Директор комунального підприємства Віктор Паламарчук пояснив НГП, що закупівля транспортних засобів відбуватиметься через систему “Prozorro”.

“Очікуємо на економію коштів, оскільки закладаємо крок на зниження від 1,5 до 3 відсотків. Тобто учасники електронних торгів матимуть можливість тричі знижувати вартість тролейбусів від заявлених пропозицій”, – сказав він.

Як писав НГП, Хмельницьке комунальне підприємство “Електротранс” за результатами тендера 31 травня уклало угоду з очірнім підприємством «Автоскладальний завод №1» Публічного акціонерного товариства «Автомобільна компанія «Богдан Моторс» (Луцьк) на придбання трьох тролейбусів. Нові тролейбуси розраховані на 100 чоловік із низьким рівнем підлоги, пристосовані для пасажирів з обмеженими  фізичними  можливостями.

Згідно з програмою розвитку міського електротранспорту, до 2020 роки Хмельницький має придбати 15 нових тролейбусів з низькою підлогою, по 3 одиниці щороку.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

  1. за всі роки купили 3-4 нових. А Симчишин за півроку 10 нових. Крутяк.

  2. Чому автор не пише своє традиційне “У Симчишина”? Чи згадуємо мера тільки у поганих новинах?

  3. 10 нових тролейбусів? модно. респект

  4. Ого!!!!!!!!!!!!! мер молодець

    • Добре що багато курять та пьют. Маємо гроші в бюджеті)) Так виходить.

      • Добре, що не крадуть. а в бюджет не тільки гроші додали, а і ПТУ і пільги. це більше 100 мільйонів. туди і йдуть гроші від п’ють і курять.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.