“Хмельницькелектротранс” за 14 мільйонів купив три тролейбуси у партнера Порошенка

Хмельницьке комунальне підприємство “Електротранс” за результатами тендера 31 травня уклало угоду з очірнім підприємством «Автоскладальний завод №1» Публічного акціонерного товариства «Автомобільна компанія «Богдан Моторс» (Луцьк) на придбання трьох тролейбусів.

Загальна вартість угоди становиться 14 млн. грн, повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Згідно з технічними вимогами, куплений транспорт повинен бути сертифікований в Україні, пристосований для пасажирів з обмеженими  фізичними  можливостями та випущений не раніше 2015 року.

Загальна пасажиромісткість передбачена на не менше 100 осіб, у тому числі має бути, як мінімум, 30 місць для сидіння. Гарантійний строк експлуатації для нових тролейбусів становить не менше 24 місяців або 100 тис. км, в залежності, що настане раніше.

Єдиним конкурентом на торгах виступило Товариство з обмеженою відповідальністю “Спільне українсько-німецьке підприємство “Електронтранс” (Львів), яке запропонувало цінову пропозицію на суму 19 млн. грн.

Як відомо, співвласником «Богдан Моторс» раніше був Петро Порошенко, а тепер компанія належить його бізнес-партнеру Олегу Гладковському (Свинарчуку), першому заступнику секретаря РНБОУ.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. А що тут не так?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.