Хмельницькому водоканалу виділять 227 тис. грн для контролю за якістю питної води

Міське комунальне підприємство “Хмельницькводоканал” отримає 227,4 тис. грн на закупівлю лабораторного обладнання для потреб лабораторії контролю якості питної води і стічних вод.

Про це зазначено у пояснювальній записці до проекту рішення “Про внесення змін до бюджету міста Хмельницького на 2016 рік”, який 20 липня депутати розглянуть на черговій сесії.

Разом з тим, сторінка хмельницького водоканалу у “Фейсбуці” рапортує, що їхня лабораторія щодня відбирає воду для проведення детального хімічного та бактеріологічного аналізів.

Як писав НГП, в грудні 2014 року – лютому 2015 року Хмельницький місцевий осередок ВЕГО «МАМА-86»проводив ситуаційний аналіз забезпечення рівного права на воду та санітарію в рамках відповідного мережевого проекту відповідно до угоди з Шведським агентством міжнародного розвитку та співробітництва (Sida).

Тоді було зафіксовано перевищення по 2 показниках – по амонію і по нітритах. Найбільше перевищення по амонію є у Ракове, найменше зафіксовано у Центрі і на Виставці (район, де водогін із Чернелівки заходить в місто). Подібна картина спостерігалася щодо показників по нітритах.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.