У Хмельницькому районі аграрний ліцей незаконно відав в обробіток підприємцям 90 га землі

Господарським судом задоволено черговий позов органів прокуратури Хмельницької області щодо звільнення незаконно орендованих земель, які перебувають у користуванні державних навчальних закладів.

Так, судом визнано обґрунтованими доводи Хмельницької місцевої прокуратури щодо визнання недійсним договору про виробництво (вирощування) сільськогосподарської продукції та звільнення займаної земельної ділянки вартістю майже 3,9 млн. грн., яка перебуває у власності держави та надана у користування професійно-аграрному ліцею виключно для дослідницьких і навчальних цілей.

Як повідомив керівник місцевої прокуратури Валерій Заяц, цей договір між ТОВ і професійно-аграрним ліцеєм, розташованим на території Хмельницького району, було укладено без дозволу Міністерства освіти і науки України. За умовами угоди навчальний заклад зобов’язався не створювати перешкоди у доступі до земельної ділянки площею 90 га для її обробітку і збору урожаю товариством.

Таким чином, земля була надана у користування ТОВ для ведення товарного сільськогосподарського виробництва і отримання прибутку незаконно, що суперечить її цільовому призначенню.

Це уже другий задоволений судом із трьох заявлених позовів прокурорів за виявленими порушеннями при використанні земель аграрних ліцеїв. Як повідомлялось раніше, на початку червня за позовними вимогами Городоцької місцевої прокуратури судом зобов’язано орендаря звільнити незаконно займану земельну ділянку площею 190 га державного навчального закладу.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Знову “папэрэдніки”?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.