У Дунаєвецькому районі дві парафії РПЦ разом з настоятелями приєдналися до УПЦ КП

Митрополит Антоній Махота на своїй сторінці у Фейсбук повідомив, що дів парафії РПЦ разом з настоятелями приєдналися до УПЦ КП.

«Початок Петро-Павлівського посту приніс для нашої Хмельницької єпархії радісну вістку.

Свято-Миколаївська парафія с. Нестерівці та Свято-Пантелеймонівська парафія с. Харитонівка, Дунаєвецького району разом з настоятелем, протоієреєм Петром Бабієм з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні перейшла до Хмельницької Єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Позавчора віряни на своїх загальних зборах одноголосно прийняли рішення – в час війни з російським окупантом залишатись надалі в “духовних обіймах” Москви – це зрада українського православ’я та свого багатостраждального народу.

Сьогодні в день пам’яті Блаженного Августіна та в день державного свята – Дня Конституції України видав указ про прийняття в клір єпархії протоієрея Петра Бабія та призначення його настоятелем на ці парафії згідно прохання вірян та загальних зборів.

Колись на початку дев’яностих років разом з отцем Петром я вчився в одній групі в Київський Духовній Семінарії. І ось через 25 років років Боже проведіння нас знов поєднало. Слава Богу за все!!!»

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. До кого ? Приєдналися до сексота КГБ Філарета. Та це ж анцихрист-філарет.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.