У хмельницьких автошколах вчитимуть повазі до візочників на дорогах

Через те, що тротуари у Хмельницькому не завжди безбар`єрне середовище, без перепон з бордюрів та зручними з`їздами, людям на візках доводиться виїжджати на дорогу. Як стверджують самі візочники, водії часто ставляться до них, щонайменше, зі здивуванням. Для того, аби привчити автомобілістів, пішоходів та людей на візках до взаємної поваги, на дорогах в автошколах Хмельницького проведуть низку лекцій.

Перша з них відбудеться у четвер, 30 червня о 18:00 в приміщенні автошколи “Актив-драйв” (вул. Кам’янецька 19-А, Либідь-плаза, 3 поверх, вхід з готелю).

Її читатиме Валерій Булах, інвалід-візочник, який має 20-річний стаж водіння авто з ручним керуванням. Його лекція буде цінна, оскільки сам Валерій пересувається містом на інвалідному візку по проїжджій частині і зможе розповісти про особливості цього не тільки з погляду автомобіліста, а й візочника на дорозі. В лекції будуть поради для водіїв, на що потрібно звертати увагу коли вони бачать їх на дорозі.

Подібні лекції планують зробити систематичними для чотирьох автошкіл Хмельницького.

Проект створено соціальною ініціативою «Хтось не зробить» патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ, спільно з ГО «Світ без бар’єрів» у м. Хмельницькому. Організатори сподіваються, що у подальшому подібні лекції запровадять у всіх автошколах Хмельницького та України.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.