На Хмельниччині понад 800 топонімів підпадають під декомунізацію

На Хмельниччині 843 топоніма підпадають під декомунізацію.

За інформацією управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Хмельницької облдержадміністрації, наразі проводиться збір відповідних матеріалів та уточнюється інформація щодо перейменування об’єктів топоніміки, на підставі чого розробляється відповідне розпорядження голови облдержадміністрації.

Як відомо, у квітні 2015 року Верховна Рада України ухвалила закон про засудження комуністичного й нацистського тоталітарних режимів. До 21 лютого 2016 року Верховна Рада України мала визначитися з новими назвами для населених пунктів, що містять символіку комуністичного тоталітарного режиму, а міські та сільські голови – завершити перейменування місцевих топонімів. Далі розпочався третій етап декомунізації і повноваження прийняття рішень про перейменування перейшли до голів ОДА.

З повним переліком назв вулиць і провулків Хмельницької області, які підлягають замінам, можна ознайомитися за цим гіперпосиланням –https://dostup.pravda.com.ua/request/diekomunizatsiia_toponimiv_khmie#incoming-19183

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Ага, і ще не забудьте знищити всіх людей які народилися в СРСР. Боже, як вже надоїло то бидло з галичини. Галичина має таке відношення до України як морська свинка до моря. Ще скажіть що то бидло з галіції є козацького роду.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.