На Хмельниччині підприємства ТКЕ заборгували 116,8 млн. грн. за спожитий природний газ

На 1 червня підприємства комунальної теплоенергетики Хмельницької області заборгували 116,8 млн. грн. за спожитий природний газ.

Про це НГП повідомив начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Ігор Ялоха.

За його даними, найгірший рівень розрахунків спостерігається на Теофіпольському КП “Тепловик” – 0%, Полонському підприємстві теплових мереж – 12%, Віньковецькому районному підприємстві теплових мереж – 42%.

Найбільшу заборгованість за використаний газ має ТОВ “Шепетівка Енергоінвест” – 67,8 млн. грн., що становить більше половини від загальної несплати усіх ТКЕ області.

“Ситуація з розрахунками за спожитий природний газ на названих підприємствах є критичною. І, якщо їм не вдасться розрахуватися з боргами, вони не отримають ліміти на відпуск газу від НАК “Нафтогаз України” та зупиняться”, – вважає Ялоха.

Крім цього, на 1 червня на Хмельниччині облікується 5,1 млн. грн. боргів за теплову енергію установ, що фінансуються з держбюджету і 5,3 млн. грн. – невиплат установ, які фінансуються з місцевих бюджетів.

Також підприємствам комунальної теплоенергетики не відшкодовано пільг та субсидій на суму 7,6 млн. грн..

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Почему вы молчите про Каменец подольский про тепловоденергию которая должна и в Нафтогаз и в хмельницкгаз очень интересно услышать ваш ответ

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.