Шепетівський ремонтний завод у чотири раза збільшив виробництво продукції для армії

ДП «Шепетівський ремонтний завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», виготовив продукції та надав послуг на суму понад 248 мільйонів гривень у 2015 році. У 2013 році це показник сягав 61 мільйона гривень.

Про це заявив Генеральний директор «Укроборонпрому» Роман Романов, пише офіційний сайт відомства.

«Серед усіх підприємств, що входять до Державного концерну «Укроборонпром», «Шепетівський ремонтний завод» має свою унікальну особливість – це повний замкнутий цикл ремонту, відновлення і продовження ресурсу ракетно-артилерійського озброєння. За останні 3 роки обсяг виробництва зріс більш як учетверо. Тут працюють професіонали, які оснащують наших військових першокласною технікою», – заявив Роман Романов.

За його словами, підприємство системно розширює спектр своєї діяльності, відновлює різноманітне озброєння для українського війська, освоює виробництво нових деталей в рамках програми імпортозаміщення. Колектив підприємства одним із перших розпочав ремонт та відновлення озброєння і військової техніки безпосередньо у зоні АТО силами спеціалізованих виїзних бригад. Починаючи з березня 2014 року по сьогоднішній день фахівцями підприємства у складі 10 виїзних бригад відновлено 224 одиниці озброєння, ще 19 виробів знаходиться в роботі.

У 2014-2016-му роках випуск продукції для українських силових структур «Шепетівський ремонтний завод» став одним із бюджетоутворюючих платників податків у Хмельницькій області.

Цілком закономірно, що видатні досягнення «Шепетівського ремонтного заводу» визнані на національному рівні – у 2014-му році він здобув статус «Кращого підприємства року» у своїй галузі за підсумками загальнодержавного статистичного рейтингу.

«Такі заводи як Шепетівський ремонтний – це надійна опора для Української держави, основа її оборонної та економічної міці, і школа поколінь українських зброярів», – додав Генеральний директор «Укроборонпрому».

ДП «Шепетівський ремонтний завод» здійснює ремонт реактивних систем залпового вогню РСЗВ БМ-21 «Град», 9П140 «Ураган», самохідних артилерійських установок 2С3М «Акація», 2С5 «Гіацинт-С», 2С19 «Мста-С», машин управління вогнем артилерії, артилерійських гармат і мінометів, засобів управління військами, комплексів ПТУР, стрілецької зброї та військових приладів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.