Після нічної негоди у Кам’янці-Подільському перебої з водопостачанням

В результаті нічної стихії, що пронеслася над Кам’янцем-Подільський о 2 годині ночі зникла напруга на підстанціях насосних станцій 1 і 2 підйому Дністровського водогону. Відповідно до інформації, яку КП «Міськтепловоденергія» отримала від «Хмельницькобленерго», внаслідок негоди було пошкоджено високовольтні ЛЕП. Зі світанку електрики почали встановлювати місце пошкодження, проте за станом на 6 годину ранку виявити його поки не вдалося.

Про це повідомили в прес-службі Кам’янець-Подільського КП «Міськтепловоденергія».

Внаслідок аварії місто перейшло на водопостачання з артезіанських свердловин. Тому, до моменту поки насосні станції не запрацюють, можливі перебої з водопостачанням у найвищих точках міста та його віддалених мікрорайонах. Зокрема, в будинках на вул. Панівецькій, 13, Панівецькій, 13а, Кулика, 4. Тиск води знижено на с-щі Першотравневому та с-щі Цукрового заводу.

При відсутності тиску води на окремих ділянках, водопостачання буде врегульовуватися по мірі надходження заявок до аварійно-диспетчерської служби.  Найбільше проблеми з тиском води можуть виникати у мешканців верхніх поверхів житлових будинків.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Газа- горячей воды нет водоснабжение нарушено что дальше уважаемый мэр

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.