У Хмельницькій області мережа роздрібної торгівлі перевищує норми у 1,8 раза

Фактична забезпеченість населення Хмельницької області роздрібною мережею торгівлі в розрахунку на 1000 жителів становить 623,7 метрів квадратних. Зазначений показник в 1,8 раза перевищує норматив.

Про це зазначено у звіті програми захисту прав споживачів у Хмельницькій області на 2014-2015 роки.

Товаровиробники краю відкрили 395 фірмових магазинів. Тільки протягом 2014-2015 років їх кількість збільшилась на 75 об’єктів.

В цілому, на 1 січня 2016 року загальна кількість магазинів в області становила 9299 одиниць (у 2014 році – 9135 одиниць) торговельною площею 812,5 тис. кв. м (у 2014 році – 803,3 тис. кв. м). Кожний третій об’єкт роздрібної торгівлі розташовано в сільській місцевості.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Це трохи схоже на ідіотизм. Учорашні “експерти”, які обхаяали “планову економіку”, сьогодні говорять про норматив кількостів магазинів на тисячу населення. Думаю, що ринок зі своїм законом попиту-пропозиції розбереться сам без експертних рекомендацій. Не буде попиту – збиткове закриється; буде попит – ще відкриється. І буде відкриватися і закриватися природнім чином і без експертних рекомендацій. Головне, щоб були робочі місця, платилися зарплати і податки… і не крали – і все буде добре.

  2. Аякже, заводи позакривали і торгують як базарні перекупки, тай ще позаливають собі водкую морди і ржуть як кобили. А ще порозмальовуйде дупи на синьо-жовто і скачте як дибіли.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.