На Хмельниччині учасникам АТО надано 6480 дозволи на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок

На 14 червня у Хмельницькій області учасникам АТО надано 6480 дозволи на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Як повідомляє Головне управління Держгеокадастру в області, найбільше надано дозволів на розроблення документації із землеустрою у Хмельницькому (1521), Волочиському (737), Кам’янець-Подільському (538),Старокостянтинівському (430), Ярмолинецькому (356) районах.

Загалом, до органів Держгеокадастру Хмельниччини надійшли 7032 заяви від учасників АТО та членів сімей загиблих учасників АТО на отримання земельних ділянок.

Крім цього, Головне управління Держгеокадастру зарезервувало земельних ділянок для передачі у власність учасникам антитерористичної операції загальною площею 6746 гектара.

Найбільше зарезервовано ділянок у Старокостянтинівському (969 га), Волочиському (873 га), Славутському (860 га) та Ізяславському (772 га) районах.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.