Розпочинаємо аналіз відкритості комунальних підприємств Хмельницького

Комунальні підприємства Хмельницького пройдуть процедуру громадського аналізу та публічного голосування на спеціально розпробленому під проект сайті.  Крім того, кожне підприємство буде проаналізовано згідно спеціально розробленій методології.

З 17 по 19 червня громадські активісти та журналісти з Івано-Франківська, Ужгорода, Тернополя, Львова, Хмельницького, Луцька та Рівного працювали над цією методологією, вивчали особливості та законодавчу базу функціонування КП, аналізували чинні корупційні схеми тощо. Навчання проводили експерти Інституту Політичної Освіти Олександр Солонтай та Українського національного центру політичних досліджен Іван Лукеря.

Проходитиме аналіз КП у вказаних містах у рамках проекту “Рейтинг публічності комунальних підприємств”. У Хмельницькому громадська організація “Хмельницька ініціатива” проведе моніторинг відкритості комунальних підприємств на основі якого складатиметься рейтинг публічності КП.

Завершальним етапом стане розробка проекту рішення про відкритість комунальних підприємств, яке активісти передадуть у місцеві ради та оприлюднять у вільний доступ. Положення розроблятиметься на основі моніторингу та має на меті нівелювати ряд корупційних ризиків, які є у роботі комунальних підприємств.

Оцінити рівень публічності КП можуть усі користувачі мережі Інтернет на сайті www.kprating.info

Крім цього, на сайті наявна інформація про проект, новини, найцікавіші прецеденти, виявлені в процесі роботи активістами, рейтинги публічності КП та Положення про відкритість КП.

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Олег Черненко

Олег Черненко

Представник руху ЧЕСНО в Хмельницькій області, голова ГО "Хмельницька ініціатива"

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.