Брюссель дав «добро» на створення Регіонального навчального центру ВМО у Хмельницькому

З Брюсселя в Україну надійшло позитивне повідомлення за підписом Генерального секретаря Всесвітньої митної організації Куніо Мікурія про підтвердження пропозиції щодо перенесення Регіонального навчального центру ВМО з Академії митної служби у Дніпрі до Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення у Хмельницькому. Про це повідомляє ДФС У Хмельницькій області.

«Поряд із наданням нашому Департаменту статусу Регіонального кінологічного центру Всесвітньої митної організації це уже другий етапний крок у розвитку митної справи в Україні загалом і на Хмельниччині зокрема. Передусім створення Регіонального навчального центру ВМО відіграватиме важливу роль у підвищенні ефективності роботи митних органів шляхом зміцнення національної безпеки, збільшення надходження податків та ведення зовнішньої торгівлі», – розповів директор Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС Андрій Войцещук.

За словами посадовця, Регіональний навчальний центр стане пілотною базою Європейського регіону та унікальним Центром Всесвітньої митної організації, в основу якого покладено три складові: навчально-методична, наукова й організаційна робота. Його діяльність сприятиме просуванню та підтримці впровадження політики ВМО на регіональному рівні, розвитку митної експертизи та розширенню змішаної навчальної мережі, створенню інтегрованої системи підготовки та підвищення кваліфікації митників під егідою ВМО, проведенню наукових досліджень в галузі митної справи.

Наразі до складу ВМО входить 193 країни світу, серед яких і Україна, яка приєдналась у 1992 році.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.