На фіктивній реконструкції очисних споруд посадовці Хмельницької ОДА нажилися на 8 млн. грн

Працівники Управління захисту економіки (УЗЕ) в Хмельницькій області виявили факт привласнення бюджетних коштів посадовими особами одного з управлінь Хмельницької обласної державної адміністрації під час проведення реконструкції очисних споруд.

Про це повідомляє сайт МВС.

Оперативники УЗЕ спільно з прокуратурою встановили, що в грудні 2015 року посадовці підписали фіктивні акти виконаних робіт щодо реконструкції очисних споруд в м. Полонне та смт. Летичів Хмельницької області. На рахунки товариств, які проводили реконструкцію, перераховано бюджетні кошти на загальну суму 7,9 мільйонів гривень. Проте під час обстеження об’єктів будівництва з’ясовано, що фактично роботи не виконані.

У махінаціях з бюджетними коштами працівниками УЗЕ викрили і службових осіб  комунального підприємства однієї з міських рад. Упродовж 2012-2014 років уклали із приватними підприємцями вісім договорів про надання юридичних послуг. Однак, в актах приймання-передачі наданих послуг не вказано ані змісту, ані обсягу послуг. На підставі документів громадяни отримали 949 тисяч гривень. До речі, міська рада мала у своєму штаті трьох юристів.

За всіма фактами прокуратурою відкриті кримінальні провадження за ч. 3 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Щось УЗЕ суми трохи перебільшили…..http://khmel.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_t=rec&id=186349&fp=10

  2. Загородний обікрав область

  3. Спочатку ваш загородней ограбив Оболонь! А тепер гнидазагородней обкрадає мою Хмельниччину

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.