У Кам’янці-Подільському висвятили 8 нових священиків з України і Польщі

У суботу, 18 червня 2016 р., єпископ Леон Дубравський, ординарій Кам’янець‑Подільської дієцезії РКЦ, у кафедральному соборі свв. апп. Петра і Павла висвятив вісьмох нових священиків.

Свячення пресвітерату отримали священики із Хмельниччини, Вінниччини і Польщі. Це Ростислав Грабовський (м. Хмельницький), Ярослав Межибівський (с. Деребчин, Вінницька обл.), Богдан Бичко (м. Бар), В’ячеслав Кльоц (м. Бар), Олексій Овчарук (смт. Жмеринка), Мирослав Матвійчук (м. Хмельницький), Ґабріель Сухарський (м. Городок), а також Павел Круль (Люблін, Польща) з вінницької неокатехуменальної семінарії Redemptoris Mater.

Разом із єпископом Леоном урочисту Євхаристію співслужили єпископ-помічник Кам’янець-Подільської дієцезії Ян Нємєц, о. Олександр Язловецький — ректор Гоородоцької Вищої духовної семінарії Святого Духа,  о. Мирослав Цибульський — ректор семінарії Redemptoris Mater, а також численні священики.

Вірні з різних куточків України та Польщі прибули на урочистість, аби своєю молитвою підтримати новопресвітерів, повідомив сайт CREDO.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Яке мають відношення уніатські священники до України ? Ще скажіть що вони козацького роду .

    • про який козацький рід йде мова? Якшо козацький рід в вашому розумінні це зневажливе ставлення до людей, які не є ким там ви себе називаєте православною чи хто там ви, то тоді я буду радий ніколи не чути в свою адресу, шо я козацького роду.

  2. а Ісус Христос взагалі був народжений у Вифлиємі

  3. тим не менше він є Богом… а ваші поняття це такі поняття в нас в Україні в політичних партіях…правильна…не правильна, віра в Бога не може бути не правильна

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.