Спецкомісія Міноборони та охорони здоров’я визначить медзаклад, де лікуватимуть військовослужбовця Петраківського

Куди направити на подальше лікування Героя України Олександра Петраківського, вирішуватиме спецкомісія Міністерств оборони та охорони здоров’я. Сьогодні українські лікарі обстежили бійця у польській клініці, де він проходить реабілітацію, йдеться у сюжеті ТСН.

Після обстеження лікарі встановили, що у Олександра Петраківського енцефалопатія складного ґенезу: спостерігається збереження деяких коркових функцій, що дозволяє сподіватися на прогрес у лікуванні. Також у військового є реакція, він посміхається, впізнає близьких та родичів, на очах можуть з’являтися сльози, йдеться у повідомленні Міністерства оборони.

За висновками лікарів, пацієнт транспортабельний та потребує подальшого лікування і реабілітації в спеціалізованій клініці. Невдовзі представники комісії приймуть рішення щодо вибору лікувального закладу та подальшого лікування офіцера. До Польщі також поїхали батьки та сестри Петраківського. Саме вони знайшли в Америці клініку, яка готова допомогти бійцеві.

Нагадаємо, що група спецпризначення, якою керував Петраківський, потрапила у засідку. Олександр дістав важке поранення в голову, але попри це забезпечив передислокацію колони з технікою поблизу луганського аеропорту.

Але вже в тилу через медичну помилку стан Петриківського значно ускладнився. Йому у військовому шпиталі – ввели занадто велику дозу наркозу, через що зупинилося серце, а трубку для дихання встановили у стравохід. Два роки поспіль Олександр Петраківський був у комі.

Щоб зібрати гроші на лікування, рідні навіть виставили на продаж “Золоту Зірку”, – орден сина, отриманий за мужність.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.