За хабара хмельницького держвиконавця оштрафували на 20 тис. грн та позбавили роботи на один рік

Суд визнав винним державного виконавця другого міського відділу державної виконавчої служби Хмельницького міськрайонного управління юстиції в отримані неправомірної вигоди на суму 1000 дол. і призначив покарання у вигляді стягнення штрафу 20400 грн з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади строком на 1 (один) рік.

Про це зазначено у вироці Хмельницького міськрайонного суду від 13 червня.

Згідно з матеріалами справи, у посадовця юстиції знаходилися на виконанні виконавчі листи про стягнення коштів з борждника на користь: ПАТ «Укргазбанк» іпотечного кредиту в сумі 304 тис. 844 грн. 41 коп.; ПАТ Банк «Креді-Агрікол» – 36 тис. 128 грн 82 коп. та фізична особа – 15 тис. 915 грн.

Під час спілкування з боржником  держвиконавець заявив про негативні наслідки несвоєчасного повернення кредитів, що може за собою потягнути примусове проникнення до житла боржника, опис та вилучення наявного майна. Водночас чиновник запропонував вирішення питання про відтермінування стягнення по виконавчих провадженнях, в разі передачі йому неправомірної вигоди на суму 10000 грн. Згодом ставка хабара була піднята до 1000 доларів.

Передача неправомірної вигоди відбулася у салоні автомобіля «Фольксваген Пассат», якийц належить боржнику.

У суді держвиконавець повністю визнав свою винуватість.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

  1. Героїв повині знати по фамілії якщо вони є,а не державного виконавця без фамілії і імя

  2. Державою встановлено шестимісячний строк виконання судових рішень, тому ці службовці працюють, як мокре горить очікуючи хто раньше клюне: стягувач чи боржник. В даному випадку ймовірно боржнику надоїли ці хапуги, тому він “здав” одного з них.

  3. А де правоохороні органи, коли у нас в кардіодиспансері постійно Кланца бере хабарі, хто його прикриває в органах. ОпераціІ по 120 тисяч гривень. Ви з нас пенсіонерів берете гроші для підтримування збройних сил.Скажіть скільки хабарник Кланц дав для військових. Робите концерти для підтримки наших воІнів збираємо гроші а Флаксемберг, Цуглевич, Кланца відпочивають в ІталіІ, Карлових Вари , купляють машини–джипи, а ми за них радійомо. Давайте наводити порядок у себе. ДЕ СВОБОДА—-які так били себе в груди за справедливість.

  4. Завалити його

  5. загородний взятник № 1 на всю область

  6. Загородний – це дуже страшна людина. у нього не має ніякого почуття сорому! бере великі взятки! Людей кидае. …

  7. ну конечно . а як же цей загородней так швидко купив 2 квартири ы машину??! злодій, ще такого не було! цей все пребере в карман. Ганьба

  8. У цього товариша – Загороднього не має нічого св”ятого ні сім”ї, ні дітей. Тільки думає про свою пику. САмозакоханий тюльпан

  9. Народ, хватить каркати про хабарників кланців і їм подібних! Хочите їх наказати???!! То чого анонімно тут пишете ? Подавайте скарги в правоохоронні органи. Так як зробив цей боржник з державним виконавцем. І буде вам результат а не пуста балаканина.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.