Хмельницькі чорнобильці вимагають у Президента не забирати у них пільги

Сьгодні у Хмельницькому чорнобильці протестували проти скасування закону, який відміняє більшість пільг для ліквідаторів, евакуйованих, переселених та інших категорій постраждалих під час аварії на ЧАЕС. На мітинг зібралось близько 50 людей.

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Законопроект №4608, який ініціював Кабінет Міністрів України, скасовує змістовну частину чорнобильського закону, а саме статті про пенсійне забезпечення. На думку мітингувальників, це суперечить 92 статті Конституції України.

Також вони занепокоєні законопроектом №4650, що пропонує скасувати Закон України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”.

“Сьогодні у всіх областях України проводяться пікетні акції. Ми категорично проти внесеного законопроекту про статус і соціальний захист чорнобильців. Звернення буде передано в Адміністрацію президента”, – заявив у коментарі НГП голова хмельницької обласної організації інвалідів “Союз Чорнобиль України” Володимир Якимчук.

На сьогоднішньому зібранні чорнобильці проголосували за звернення до Петра Порошенка, у якому вимагатимуть відкликання згаданих законопроектів та термінового прийняття законопроекту про поліпшення пенсійного забезпечення інвадідів-чорнобильців №4442.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.