Кам’янець-Подільський запрошує на музичний фестиваль «Соборна фест»

У Кам’янці-Подільському під час святкування Дня молоді та у переддень Дня Конституції, 25-26 червня, відбудеться четвертий музичний фестиваль «Соборна фест».

Про це сьогодні під час брифінгу для ЗМІ повідомили організатори заходу.

Фестиваль проходитиме на центральній вулиці міста – Соборній, біля готелю «7 днів». За словами організаторів, ціль фестивалю – продемонструвати, що Кам’янець-Подільський не лише туристичне місто, а й кузня справжніх талантів. Також мається на меті показати кам’янчанам досі невідому сторінку молодіжної музичної культури міста. На святі очікують близько 2,5 тисяч гостей.

Вже традиційно виступатимуть на сцені гурти та музиканти, які пов’ язані з Кам’янцем. Зокрема, очікується приїзд гуртів «Stelsi», «Remix», «The Heavy Crawls», «АПгрейд Мрій», «Бекінгем», молодих представників вокальних та танцювальних студій міста, а почесним гостем фестивалю виступить відомий піаніст Майк Кауфман.

Також під час «Соборна фест 2016» планується провести чемпіонат ритмічних танців «Just Dace», кулінарні дитячі майстер-класи, handmade ярмарок, показові виступи «Street workout», силові змагання з армреслінгу та караоке чемпіонат. Якщо ж у вас не вийде приїхати в Кам’янець, то ви зможете слідкувати за виступами через онлайн трансляцію в Інтернеті.

Вхід на «Соборну фест» буде безкоштовним, організатор фестивалю – готель «7 Днів».

P_20160614_153402

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.