У Полонному посадовці ОДА провернули 200 тис. грн на реконструкції очисних споруд

Полонський відділ Шепетівської місцевої прокуратури виявив, що у грудні 2015 року посадові особи управління житлово-комунального господарства Хмельницької обласної державної адміністрації за попередньою змовою з представниками приватного підприємства, зловживаючи своїм службовим становищем, підписали фіктивні акти виконаних робіт з реконструкції очисних споруд у Полонному.

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Зокрема, за цими документами передбачено перекриття лабораторії, загально-будівельні роботи по відстійниках та облаштування огорожі. Незважаючи на те, що зазначені роботи підприємством фактично не були виконані або виконані не в повному обсязі, управлінням ЖКГ їх повністю профінансовано на загальну суму понад 200 тис. грн., чим завдано збитків державі.

За вказаним фактом зареєстровано кримінальне провадження за ч. 3 ст. 191 (розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинена за попередньою змовою групою осіб) та ч. 2 ст. 366 (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.