На Кам’янеччині створили 2 пости для запобігання африканської чуми свиней з Чернівецької області

За повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області 6 червня у фермерському господарстві «Дружба народів»  с. Довжок (Новоселицького району Чернівецької області), у 60 свиней зареєстровано захворювання АЧС. Станом на 9 червня на території цього регіону спеціалістами відповідної служби було проведено утилізацію 700 голів свиней.

13 червня з метою координації дій із локалізації та ліквідації спалаху африканської чуми свиней відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Кам’янець-Подільській райдержадміністрації, повідомив сайт РДА.

Нині в Україні залишається 3 зони, у яких виявлено спалах хвороби. Це Хмельницька, Сумська та Чернівецька області. Щоб не допустити занесення збудника африканської чуми свиней та інших небезпечних інфекцій захворювань тварин на території Кам’янець-Подільсього району, створено 2 пости на паромній переправі с. Устя та на автошляху Житомир-Чернівці в с. Жванець, що межують із Чернівецькою областю.

Разом зі спеціалістами державної служби ветмедицини та управління Держпродспоживслужби району на постах чергують працівники районного відділу поліції Кам’янець-Подільського ВП ГУНП в Хмельницькій області та 2-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України в Хмельницькій області. Ці пости створені для недопущення безконтрольного ввезення на територію району живих тварин та продукції тваринного походження без відповідних супровідних документів.

З метою локалізації та ліквідації спалаху АЧС протиепізоотична комісія затвердила план заходів з недопущення поширення збудника африканської чуми та визначила межі епізоотичного осередку, зону захисту та нагляду.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.