На Хмельниччині мають намір продати права с/г земель держвласності загальною площею 3 тис. га

На 10 червня до переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, права яких мають реалізувати на аукціонах, ввійшло 158 ділянок площею 2,9 тис. га.

Про це повідомляє сайт Держгеокадастру України.

Найбільше на торги виставив Ізяславський район (45 ділянок), Красилівський район (18), Деражнянський (16).

Усі виставлені ділянки мають цільове призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, фермерського господарства, землі сільськогосподарського призначення.

В цілому, в Україні планується продати на торгах права на 5135 земельних ділянок загальною площею 105 тис. 526,23 гектара.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. У радянські часи траплялися непоодинокі випадки, коли в продовольчих магазинах починала загниватись тюлька, продавці безнаказно силою всовували певні порції смердюхи покупцеві, який намірився купити тут щось путяще, як нагрузку. То ж немало з них викидали цей товар одразу, вийшовши з магазину.
    В даний час все в більшій мірі гнилизна почала засмороджувати дії владних осіб, розпорядників земельних територій, які їх дерибанять все в більших розмірах.
    Само по собі напрошується запитання: чи неможна разом з проданими площами в нагрузку до них відсилати чиновників, які видають такі документи і депутатів, які за них голосують? Тоді б ті, хто викупив земельні ділянки, неодміно не пустили б їх на ці території. Фле ж вони б позалишали службові кабінети, а депутати позбавились мандатів. Нх місце, можливо, завезли б свіжу тюльку, або ж їх місця зайняли б більш мудріші люди.

  2. У статті йдеться про користування на умовах оренди, а не купівлю-продаж землі. Тому землю ніхто не забере, вона залишиться у державній власності.
    Все буде добре.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.