Рейтинг губернаторів: Корнійчук отримав “просівшу” Хмельниччину

Після звільнення з посади голови Хмельницької ОДА Михайла Загородного 18 грудня 2015 р весь перший квартал 2016-го його обов’язки виконував перший заступник Василь Процюк (-41,5 бали), пише видання “Ділова столиця”. Новий губернатор Олександр Корнійчук був призначений тільки 28 квітня. Можна виділити кілька найбільш проблемних для області напрямків, на яких варто зосередитися Корнійчуку.

Хмельниччина має другий найгірший результат за динамікою кадрів – спад працівників в січні-березні склала 6% (за чотири місяці – 5,5%) в порівнянні з тими ж місяцями минулого року. При цьому по динаміці зарплати область потрапила в трійку відсталих: в першому кварталі реальна зарплата скоротилася на 10,6% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року (за чотири місяці – на 6,6%, четверте знизу місце).

Також в четвірці аутсайдерів Хмельниччина виявилася за часткою працівників, відправлених у неоплачувані відпустки. Серед поганих економічних показників можна виділити передостаннє місце за динамікою сільського господарства, потрапляння до трійки гірших областей з динаміки будівництва, в четвірку – по динаміці експорту і в п’ятірку – за припливом прямих іноземних інвестицій (на душу населення).

А найкращий результат Хмельницької області – це найменша серед всіх регіонів заборгованість по заробітній платі в перерахунку на одного працівника: всього лише 23,64 грн. на 1 квітня і 20,28 грн. – на 1 травня.

Також варто відзначити потрапляння до трійки регіонів з найменшою часткою працівників, які отримують зарплату не вище мінімальної. Ще в області збереглися хороші темпи прийняття в експлуатацію житла – 85,82 кв. м на тисячу жителів, четверте місце.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 19

 1. Симчишин вивів область на 6 місце, Загородній пішов з 8 місця, Процюк вилетів в другу десятку. А зараз область вже на 20 місці.
  Куди котимося?

 2. Симчишин МОЛОДЕЦЬ,місто в надійних руках,а за область дуже прикро,,,це ж треба так докотитися,з кожним губернатором та ВО,все гірше та гірше,думали що гірше Процюка вже небуде так ні БУДЕ ТВО Гуменний-зек!

  • Заколібали ви вже цим семчишиним! Скільки вже можна приплітати його де треба і де не треба? Може завдяки йому ще й сонце сходить?Він, напевно, вже сам не радий, що понаймав собі ботів-посіпак для прославлянь.

   • А де прославляння? Суха статистика Симчишин 6 місце, Загородній 8 місце, Процюк 15, Зараз 20.

    • Ой на скільки мені стало легше жити від фейкового 6 місця навіть ніхто уявити не може! Слава, слава, слава такому почесному місцю! ПОКРАЩЕННЯ!!!! ….”страна не пуганых идиотов”

    • Нечего не делал сидя в кресле симчишин только рассказывал ,языком чесал ,за нево делал гончар а тот пиарился ,тоже загородный воровал гончар тенул и на нево давили а потом Загородный и симчишин сыграли в договорные и кинули раба гончара …

 3. Провина загородного. саме загородний опустив область

 4. люди добрі, як вам догодити?

 5. корнійчук все виправить!! Корней набагато сильніший невдахи загороднього

 6. І де тільки пан Гвоздев відшукав цю гниду Загородного? Мабуть вже жаліє, що поставив на нього! Загородний виявився не авторитетом! Пустишка

  • не такий вже він і пустишка… якщо стільки часу біля такого повного корита… і не відженеш поки не лопне….

 7. ясно одне – область в дупі, глибокій дупі. Навіть при Ядусі убли вище.

 8. область в прірві. дякуємо загороднему за плідну роботу

 9. Чому Хмельниччині так не повезло з керівником. дивишся на цього Загороднього- крім понтів і амбіцій нічого більше. А сам думає, що він всемогутній! а насправді просто пусте місце

 10. Не пусте-ПРОГНИЛЕ

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.