Хмельницький годувальник тюремників потрапив у число фігурантів НАБУ

Високопосадовці Державної пенітенціарної служби України організували злочинну схему з привласнення бюджетних коштів на тендерах із закупівлі харчування для ув’язнених.

Про це свідчить ухвала Солом’янського райсуду м. Києва від 31 травня, пишуть “Наші гроші”.

У ході досудового розслідування в рамках провадження №42015000000002331 від 25 жовтня 2015 року встановлено, що для отримання неправомірної вигоди високопосадовці використовують ряд підприємств: ТОВ «Гран-терра», ТОВ «Сінтезпродсервіс», ТОВ «Маріоніка», ТОВ «Лекка», ТОВ «ЮА Лакшми», ТОВ «Ольміра», ТОВ «Кадар-Маркет», ТОВ «Поділля Промпостач», ТОВ «Торговий дім «Нерей», ТОВ «Славпродукт», ТОВ «Торговий дім «Черкаська продовольча компанія», ТОВ «Виробничо – комерційна фірма «ВМ», ТОВ «Максіс плюс».

Також високопосадовці ДПтС організували схему вимагання хабарів від централізованих постачальників продуктів харчування, а саме: ТОВ «Гран-Терра», ТОВ «Поділля Промпостач» та ТОВ «Торговий дім «Нерей».

Як відомо, хмельницьке ТОВ «Поділля Промпостач» зареєстроване на Марину Ставську і Володимира Павенського. Ставська відома як співзасновниця севастопольського ТОВ «ВКП «Броксервіс». Підприємство регулярно вигравало Держрезерву і Аграрного фонду, де його конкурентами виступали фірми партнерів Ставської.

У держзакупівлі воно зайшло в листопаді 2014 р. і відтоді виграло тендерів Державної пенітенціарної служби на суму майже 300 млн. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.