У зоні АТО загинув 26-річний боєць “Правого сектора” з Красилова. Двоє потребують допомоги

Боєць 2-ї Окремої Тактичної Групи ДУК ПС Юрій Гнатюк (Гуцул) з Красилова загинув 12 червня під час запеклих боїв на шахті « Бутівка», що на Донеччині.

Про це повідомляє 7 окремий батальйон ДУК у “Фейсбуці”.

13419202_597029163806244_7065316137272060142_n

Загиблому солдату було 26 років.

Побратими просять допомогти зібрати гроші на перевезення тіла, поховання та допомогу родині. Номер картки Приватбанку матері Юри – 4405 8823 0795 7641 Гнатюк Анна.

Крім цього,  двоє бійців “Правого сектору” Хмельниччини з позивними Дракон та Мічений в результаті обстрілу 11 червня на шахті «Бутівка» отримали важкі осколкові поранення і втратили.

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ДОПОМОГИ ХЛОПЦЯМ

Попов Олександр (Дракон) – ПриватБанк 5168 7423 4198 5830

Картковий рахунок дружини Міченого – ПриватБанк 4149 4978 5115 9683 (Данчук Світлана).

Як повідомляють центральні ЗМІ, внаслідок чергового обстрілу з боку бойовиків будівлі шахти Бутовка на Донеччині частково обвалилися, під завалами загинули 4 осіб, 10 вояків зі складу ДУК “Правий сектор” поранено.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. ЛЮДИ ДОБРІ, ВЧИТАЙТЕСЯ І ВДУМАЙТЕСЬ У ЦЕ ПОВІДОМЛЕННЯ. МОЛОДА ЛЮДИНА ЗАГИНУЛА ЗА УКРАЇНУ. АЛЕ ЦЕ ТІЛЬКИ МОВА, БО ЗАГИНУВ ВІН, ЯК І ТИСЯЧІ ІНШИХ, ЗА РОЗКОШІ МІЛІАРДЕРІВ ТА МІЛІОНЕРІВ, В ТОМУ ЧИСЛІ І КРАСИЛІВСЬКИХ. ЗА ЇХ БАГАТСТВА. ЧИ ХОЧ ОДНОГО ІЗ НИХ СИНИ ВІДСТОЮЮТЬ КОРДОНИ УКРАЇНИ? А ПОБРАТИМИ ЗАГИБЛОГО ПРОСЯТЬ МИЛОСТИНЮ НА ТЕ, ПЕРЕВЕЗТИ ЙОГО ТІЛО В КРАСИЛІВ І ПОХОРОНИТИ. ДО ЧОГО МИ ДІЙШЛИ.? А ДЕ Ж ДЕРЖАВА УКРАЇНА ? ДЕ Ж ТІ ДЕПУТАТИ, ДІТИ ЯКИХ, БОРОНЬ БОЖЕ, ЩОБ ПОПАЛИ В АТО? ТО ВЖЕ, НАПЕВНЕ, Й УКРАЇНИ НЕМА.

    • Підтримую, Юрій був моїм однокласником. Дуже шкода, нехай герой з богом спочиває!

  2. Шановний Красилівчанин! Я, як заступник Красилівського міського голови офіційно заявляю, що міська рада не залишила осторонь та взяла на себе майже усі витрати: придбала домовину та інші необхідні речі, профінансувала перевезення тіла в м. Красилів, організувала та профінансувала поминальний обід, надасть комунальний автобус та іншу допомогу, яка буде необхідна для проведення похоронної процесії.

  3. Марині Слободянюк.
    Щиро дякую, що повідомили про печальну турботу Красилівської міськради за перевезення тіла загиблого Юрія на рідну землю та його поховання зі всіма почестями, як належить хоронити Героя. Так і має бути в нашій Красилівській родині. За це міськрада, в першу чергу її працівники, які зайнялися організацією похорону, матимуть глибоку вдячність від усіх жителів міста. Дуже хотілося б, щоб рада постійно на прийдешні часи зігрівала теплом людської уваги до матері Юрія і батька, якщо він живий.
    До цього, беззаперечно, прилучиться і районна влада та й підприємці району. Адже за їхній спокій і можливість успішно вести підприємницькі справи Юрій віддав своє життя

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.