Зірка пораненого в АТО Героя України з Хмельницького висталена на продаж, бо немає грошей на лікування

Родина майора 8 окремого полку спеціального призначення, Героя України Олександра Петраківського, який отримав важкі поранення у зоні АТО, виставила на продаж Зірку з держнагороди, бо немає грошей на лікування

Як повідомляє ТСН, пораненому війсьвослужбовцю потрібно близько 700 тисяч доларів на лікування в США.

“Я її на торг вже поставив. Просто на торг, бо здоров’я сина дорожче! Не здавайся, синку, не здавайся!”, – просить батько пораненого солдата Петро Петраківський.

Як зазначається у сюжеті, в Олександра Петраківського щоденно відмирають клітини мозку. Відлік часу пішов на години. А держава, яка визнала свою помилку рішенням комісії МОЗ, досі відмовляється допомогти. Батько уже два місяці живе у дешевих київських гуртожитках, щоб зрання оббивати пороги вищих чиновників.

Як писав НГП, майор Олександр Петраківський очолював групу спеціального призначення оперативного командування “Північ” Збройних Сил. 20 липня 2014 року група військових під його керівництвом забезпечувала проходження колони техніки ЗСУ та сил добровольчого батальйону “Айдар” до аеропорту Луганська. Група потрапила в засідку.

У ході бою Олександр Петраківський отримав важке поранення в голову, однак продовжував керувати діями групи і виносив поранених у безпечне місце. В результаті було забезпечено передислокацію колони техніки.

6 грудня 2014 року Президент Петро Порошенко присвоїв звання Герой України військовослужбовцю Олександру Петраківському.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

 1. В той же час в порушення законодавства України, зокрема: Конституції України, Цивільного кодексу України, Земельного кодексу України, Законів України: Про Кабінет Міністрів України, Про військове майно, Про регулювання містобудівної діяльності тощо та відповідних підзаконних нормативно-правових актів, без проведення конкурсів та т.п. процедур комерційній структурі було надано під будівництво комерційного об’єкту (чергового житлового будинку?) частину території військового містечка № 2, на якій якраз і дислокована зазначена частина спецназу. Цікаво, чи отримають щось (житло тощо?) сім’ї військовослужбовців (учасників АТО) від цього? Щось я дуже сумніваюся.

  • Коли ж “славнозвісна” Алена Береза розбереться з цією оборудкою?

   • А Ви візьміть і розберіться самі… чому до “славнозвісної” апелюєте?

    • занадто велика самооцінка у тебе….і коментарі пишеш від різних осіб…смішно читати… нікому ти не потрібна..аби називати тебе славнозвісною….

    • Я розібрався. В подальшому необхідно розбиратися правоохоронним органам, які цього (як і багато що іншого) чомусь не помічають. та пресі, як т.н. “четвертій владі”. Хто на що вчився. А репліку т.з. Хмельничанки я не зрозумів (в т.ч. – до кого вона відносться). Можу сказати одне (якщо вона відноситься і до мене), що я з нею “разом свиней не пас”. І не треба від серйозного прояву корупції відволікати відвертим хамством.

 2. Позор ! Зато конфетки жида-президента в почоті.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.