Депутати лісогринівецької сільради відмовились перейменувати вулицю Радянську

Депутати лісогринівецької сільської ради, виконуючи вимогу Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», на 7 сесії прийняли рішення про перейменування раду вулиць та провулків у селах Терешівці, Редвинці та Печеськи.

image-01

Проте виконувати закон вирішили вибірково, оскільки вулицю Радянську, на прохання одного із депутатів, вирішили не перейменовувати. Мабуть, у новообраного депутатського корпусу сільради ще живе ностальгія за часами СРСР.

Очевидно, що цю депутатську ностальгію має допомогти подолати Хмельницька ОДА.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

 1. Цікаво як прізвище цього депутата, і що це йому в голову збрело.

  • прізвище Кравчук Юрій Вікторович. В документі написано.

  • ЗЛОДІЙ СКОРОЗБАГАЧЕНИЙ ! Цікаво скільки комсомольців в радянський час відпердолило твою жінку ? Спитай у своеї жінки-шлюшки.

 2. Ну як не хочуть депутати місцевої ради перейменовувати, то перейменує Верховна Рада. А Верховна Рада може й пожартувати)))

  Вул. Центральна – взагалі банальщина. Не можна було більш оригінально підійти до перейменування?

  • Переоберуть твою центральну а вірніше туповато-галицьку і прийдеться тобі чухати до свого ванючого львова з нашого Хмельницька

   • “Наш Хмельницьк” – це дуже красномовне свідчення вашої освідченості. Нехай краще галицьке “бидло” ніж така “наша” еліта.

    • В Хмельницьку завжди так говорили. Це говорить про те що ти галицький рагуляка. Плювати я хотіла на тебе і твій висновок.

   • Дебіл кацапський, звіздуй в свою смердючу кацапію, наше місто називається Хмельницький!

 3. Це рішення прийнято на наше колективне звернення від жителів вулиці до голови і депутата від вулиці Радянська про переіменування. Чим керувався депутат, невідомо. Замість виконувати закон, реагувати на звернення людей, вносить пропозицію ” не переіменовувати”. Ні здорового глузду, ні поваги до виборців. Можливо, якісь приховані мотиви?

 4. Навіщо взагалі оті звернення, прохання та інші провінційні інфантильні шмарклі, якщо є аж цілий Закон про декомунізацію, який просто треба мовчки виконувати?!

  • Ага, треба виконувати, бо так сказав фурер з галічини. галицьке бидло чухай до дому і там шмаркай.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.