Шепетівчани за конкурсом обрали банк для депозиту міського бюджету

Тимчасово вільні кошти бюджету м. Шепетівки будуть розміщатись на депозитний рахунок в банку під 17,1% річних. Про це повідомив сайт міста.

Нещодавно відбулось засідання Шепетівського міськвиконкому, де розглядалось  питання про затвердження протоколу засідання комісії по проведенню конкурсу з відбору банку та укладання угоди з АБ «Укргазбанк» по розміщенню тимчасово вільних коштів бюджету.

Відповідно до закону в статутному капіталі такого банку повинна бути державна частка, тож на конкурсі були представлені державні банки “Ощадбанк” та “Укргазбанк”. Оскільки «Укргазбанк» запропонував вищу процентну ставку 17,1% –  він і став переможцем конкурсу. З метою поповнення збільшення дохідної частини бюджету було прийнято рішення про тимчасове розміщення бюджетних коштів на депозитному рахунку в банку.

Коли виникатиме необхідність у їх використанні містом, буде робитись заявка на повернення коштів, повернення коштів відбуватиметься упродовж трьох днів. Виконком одноголосно затвердив протокол засідання комісії та прийняв рішення про доручення укладання угоди.

Таким чином бюджет Шепетівки буде поповнюватися ще й завдяки банківським відсоткам.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

 1. Симчишин придумав ідею з депозитом. Тепер Львів, Шепетівка також пішли цим шляхом. І це дуже правильно. Бо раніще ці гроші тупо лежали мертвим грузо поки готувалися документи, проводили тендери, проходили експертизи. Тепер вони працюють. А коли всю процедура проходить ці гроші йдуть на ремонти.
  Хмельницький поклав під 21% і вже заробив для громади більше 5 мільйонів гривень.

  • Триндєц, тиждень тому у центрі Шепетівки погнув диска на ямі, загалом там не дороги а одні вибоїни! А ці мудозвони гроші кладуть в банк, а не латають дороги

   • будеш ще довго гнути, бо тупий від природи.
    а тупі повинні гнути і диски і голову.
    тобі ж пишуть: це вільні кошти, вільні. бо проходить сесія, депутати виділяють на ремонт дороги, але дорогу не починає робитися на наступний день, а готується проект, це мівсяць часу, далі місяць експертиза, далі місяць тендер. Якщо немає скарг, то потім аванс за роботу і робота. і після виконання робіт оплачуються кошти. Тобто завжди кошти просто лежали. Тепер Симчишин поклав їх на депозит і всі роботи робить і заробляє для міста.

    • Тру-ля-ля підлабузнику на пів ставки, там дороги не ремонтували нормально зо два роки, а ти і далі співай про процедури і лижи язиком сраки можновладцям

 2. Хіба це придумав Симчишин? Може варто підняти пункт 8 ст. 16 Бюджетного кодексу України (2010рік)
  “Керівник місцевого фінансового органу має право за рішенням відповідної місцевої ради в межах поточного бюджетного періоду здійснювати на конкурсних засадах розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на депозитах або шляхом придбання державних цінних паперів, цінних паперів, з подальшим поверненням таких коштів до кінця поточного бюджетного періоду.”

  • досить грамотна поправка…а то приписують чинному меру не його заслуги….ще б лавровий вінок на голову наділи…

   • Бо він Симчишин – сонцесяйний !!!!! Навіть трішки більше за твердолобого Бурлика

   • в чому грамотна? в нас в Конституції написано, що людина має право на безкоштовну медицину і освіту, а ще житло. Ви десь це бачили? Депозит вперше в нас зробив Симчишин і місто має результат. вже більше 5 мільйонів.

    • Симчишин працює лише за відкати, хатку де живе за які шиши побудував?

     • Ти вже задовбав всіх тою хатою. Не лічи ми знаємо, вже відео твої брати показували перед виборами. Весь ринок сміявся. Має дачу, з 2005 року. В бур’янах і корчах за Лезнево. Для мера це смішніше смішного. Пиши ще про будинки і лексуси, Посміємося. Клоун.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.