Екологічна відповідальність студентів Хмельницького університету управління та права

Вже другий рік поспіль студенти Хмельницького університету управління та права змушують хмельничан замислитися над власною екологічною свідомістю.

22

27 квітня студентська команда Enactus Хмельницького університету управління та права, а також усі небайдужі волонтери, зібралися у Парку культури і відпочинку імені Михайла Чекмана з метою творити прекрасне. Внаслідок комбінації творчої енергії молоді та матеріальної підтримки компанії Mars Україна було створено мальовничий куточок – клумбу із понад 1500 квітів. Крім екологічного, висадка мала і патріотичний підтекст, адже на клумбі зображена карта України із серцем всередині, а поруч квітнуть жовто-блакитний прапор та тризуб.

11

33

Не обійшли увагою цього року і школярів. У 17 школах було встановлено контейнери для збору макулатури, а на уроках біології учням демонстрували освітні відеоролики, створені студентами. Сюжети роликів сконцентровані навколо екологічних принципів, яких має дотримуватися кожен громадянин, аби залишити після себе дещо більше, ніж гори сміття. Наразі відео є у вільному доступі в мережі Інтернет.

Цьогорічний проект Enactus ХУУП має формат флешмобу «EcoNation», адже очікується відповідь від інших команд Enactus України та Хмельницького клубу розвитку. «Наша нація сильна та могуча, наша сила – в єдності, наша могутність – в обдуманості! Від вчинків кожного з нас залежить те, яким буде майбутнє оточуючих. Під час написання та реалізації проекту #EcoNation ми прагнули донести всім: від маленького до дорослого, що екологічна нація твориться нами і кожен приймає активну участь у її формуванні», – пояснює задум команди капітан Enactus ХУУП Анастасія Закшевська.

Нагадуємо, що минулого року команда Enactus ХУУП розробила власну настільну гру «Alias ecology», з якою відвідала понад 20 учбових закладів Хмельницького. Підчас гри учні та студенти могли поглибити свої знання у сфері екології, правознавства та економіки. Крім цього, студенти оформили дві клумби на території власного університету.

Молодіжна організація Enactus щороку випускає з-під свого крила неймовірні соціальні проекти, створені ініціативними студентами із понад 1700 університетів світу. Щороку журі із представників міжнародних та національних компаній обирають найкращі ідеї і допомагають їм втілюватися у життя. Компанія Mars Україна цього року підтримала п’ять проектів, одним із яких став флешмоб «EcoNation».

«Кожного року ми із нетерпінням чекаємо на нові ідеї  українських студентів. Адже Mars Україна регулярно підтримує проекти з озеленення та допомоги безпритульним тваринам. Дивлячись, як ці теми надихають молодь, ми ще раз впевнюємося, що допомагаємо формувати краще майбутнє для нового покоління», – ділиться Руслан Скиба, директор з корпоративних зв’язків компанії Mars Україна.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.