У рожевому на ровері – хмельницькими вулицями проїхався дівочий велопарад

У неділю вулицями Хмельницького проїхали дівчата на велосипедах. Оскільки звичайним парадом в нашому місті вже нікого не здивуєш, цього разу темою обрали рожевий колір. Загалом, приїхало 110 учасниць і практично всі вони дотримались рожевого дрес-коду.

Для Хмельницького дівочий заїзд був вже четвертим. На попередні паради дівчата брали з собою м’які іграшки, прикрашали велосипеди квітами та вбирилась у вишиванки. Сьогоднішня тема багато кому може здатись надто стереотипною, однак учасниці заїзду стверджують протилежне.

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

“Спочатку мені ця тема дуже не сподобалась. Я не люблю рожевий, – це наче підтвердження всіх стереотипів про жінок, які тільки є. Однак паради люблю тому вбралась по дрес-коду і приїхала. І тут на місці бачу, що рожевий – це не так вже й страшно! Практично у всіх є щось рожеве і наша колона виглядатиме яскраво зі сторони. Видно серйозну підготовку у багатьох дівчат, це дуже класно”, – зазначила постійна учасниця дівочих парадів Аліна. 

Серед учасниць параду була мами з маленькими дітьми у спеціальних кріслах і панянки з домашніми тваринками у кошику. Також багато велосипедисток прикрасили своїх двоколісних друзів квітами, стрічками та рожевими кульками.

Організаторка параду Ольга Брила зауважила, що минулого літа було проведено два дівочих велопаради, цього року, ймовірно, буде так само. Головна мета – популяризація здорового способу життя.

Якою буде тема наступного параду поки не вирішили, однак також в планах влаштувати сімейний велопарад.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. “Організаторка” – ужас, яке незнання мови, до чого журналісти докотились

  2. Помилка в першому реченні другого абзацу “…заїзд був вже четверТим”. А загалом парад був класним! Яскравим і позитивним. Дякую організаторам за популяризацію велоруху у Хмельницькому!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.