Дорожники Симчишина закуплять світлофорів на 1,7 млн. грн у незмінного постачальника

Комунальне підприємство по будівництву, ремонту та експлуатації доріг Хмельницького міськвиконкому акцептувало пропозицію ТОВ “Багатопрофільне підприємство “Атілос” (Чернігів) із закупівлі сигнального обладнання для регулювання руху на перехрестях міста загальною вартістю 1 млн. 708 тис. грн.

Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Загалом, комунальники замовили 176 комплектів світлофорів.

svitlo

Вимоги до замовлених товарів: споживана потужність однією секцією світлофора не повинна перевищувати 12 Вт у нормальних кліматичних умовах за ГОСТ 15150-69 при напрузі живлення 220 В; світлофори повинні передбачати можливість встановлення табло відліку часу і додаткових секцій; гарантійний строк експлуатації – не менше 5 років.

Конкурентами на торгах виступили харківське ТОВ “Система Сервіс” з пропозицією 1,76 млн. грн і київське ТОВ “СЕА Електротехніка” – 1 млн. грн. При цьому, надешевшу пропозицію комітет з конкурсних торгів відхилив через неповноту подачі документів.

Як відомо, у 2015 році ТОВ “Багатопрофільне підприємство “Атілос” поставило для Хмельницького 79 комплектів устатковань для регулювання руху на дорогах  за ціною 817 тис. грн.

У 2014 році чернігівська фірма реалізувала хмельницькому КП БРЕД 112 світлофорів для автомобілів та пішоходів вартістю півмільйона гривень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.