Прокуратура Хмельниччини виявила незаконне виділення землі у парку ім. Шевченка

Хмельницькою місцевою прокуратурою виявлено факт незаконної передачі під будівництво землі в межах об’єкту природо-заповідного фонду (ПЗФ).

Встановлено, що на підставі рішення сесії міської ради, без проведення земельних торгів, з ТОВ «Гранд-Альянс» було укладено договір про передачу у користування земельної ділянки площею 1200 кв.м. по вул. Володимирівській, 58/2 на території парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Сквер імені Т.Г. Шевченка» під будівництво громадської будівлі із підземною парковкою.

У зв’язку з тим, що землю неправомірно вилучено із земель ПЗФ, які охороняються як національне надбання, прокуратура звернулася у господарський  суд в інтересах держави з позовом про визнання недійсними рішення ради та договору оренди земельної ділянки.

Як повідомив керівник місцевої прокуратури Валерій Заяц, позовні вимоги прокуратури судом задоволено повністю. А відтак збережено цілісність об’єкту ПЗФ та надано громаді міста можливість і надалі використовувати сквер в естетичних, виховних, наукових, природоохоронних та оздоровчих цілях.

Цікаво те, що таке рішення суд ухвалив у Європейський День Парків – 24 травня.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. эту землю украл мельник абсолютно по беспределу- оформил на своего сына и мандзия неудавшегося к счастью мера города-хотели построить макдональдс на краденной земли- но вот незадача мандзий проиграл прикрыть беспредел некому-всепх к уголовной ответственности

  2. взять самообороне и раде майдана уголовное дело под свой общественный контроль- скоро приедет луценко в город и задать ему этот вопрос

  3. мельник “мудило”, розікрав все місто за часів свого “царювання” із своім бізнес партнером тодішнім депутатом Мандзієм.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.