У Хмельницькому розшукують будинок для муралу від французького художника

Організатор фестивалю “Республіка” Андрій Зоін шукає торцеву стіну 3-5 поверхового будинку без балконів та вікон, яка буде добре проглядатись з вулиці. За його словами, є повне фінансування для створення муралу, однак у будинку мають бути активні мешканці, які візьмуть на себе роботу з дозволами. Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі.

Повідомлення було розміщено тільки вчора, однак у коментарях хмельничани вже встигли запропонували чимало будинків з підходящими стінами.

У коментарі НГП Андрій Зоін зазначив, що наразі конкретних пропозицій від мешканців немає. Він припускає, що в залежності від стіни можливо розглядати варіант і 9-10 поверхів. Однак до нього має звернутись сам власник стіни, або ж житель цього будинку, який буде готовий займатись інформуванням мешканців в ОСББ чи отриманням дозволу від ЖЕКу. Також бажано, аби стіна була вже повністю утеплена щоб в подальшому малюнок не зіпсували клаптиковим пінопластом.

q1

2

Якщо хмельничани не організуються за два тижні, мурал намалюють в іншому місті.

Фінансування забезпечує благодійний арт-фонд Sky Art Foundation. За словами Зоіна, у Києві зараз і так малюють близько 200 графіті, тому він спробував переманити хоча б одного мураліста в Хмельницький. Проте якщо хмельничани самі не організуються, нічого не вийде.

3

4

Раніше француз Жульєн Малланд створював свої малюнки у Індії, Китаї, Мексиці, Індонезії та В’єтнамі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.