Псевдогромада Уграк планує провести у Хмельницькому науково-практичну конференцію

Псевдогромада Уграк, де нещодавно були проведені правоохоронцями обшуки, планує провести у Хмельницькому науково-практичну конференцію. Про це повідомляє так звана міжнародна газета «Быть добру».

image-0.02.01

«Науково-практична конференція «Безпосереднє самоврядування і пряма демократія в Україні» (м. Хмельницький, 4-5 червня 2016 р.)

ЗАПРОШЕННЯ

на науково-практичну конференцію «Безпосереднє самоврядування і пряма демократія в Україні»

Місце проведення: м. Хмельницький, вул. Соборна, 57, Федерація профспілок.

Дата проведення: 4-5 червня 2016 року.

Організатор конференції: територіальна громада міста Хмельницький

Газета, котра надрукувала відповідне оголошення виходить в Росії, Україні, Білорусії та Казахстані.

Нагадаємо, що подібні ідеї створення псевдогромад були започатковані на Донбасі для реалізації федерального устрою нашої держави та носять відверто сепаратистський характер.

Для довідки: 21 травня за фактом самовільного присвоєння владних повноважень Ольгою Уграк було порушено кримінальне провадження за ч.1 ст. 353 ККУ (Самовільне присвоєння владних повноважень або звання службової особи).

“Oсоби, які назвались уповноваженими громади видавали дозвільні документи на діяльність, яка може бути ліцензована тільки державою: реєстрація підприємців та перевізників. За це вони отримували кошти. На підставі цих дозволів, так звані народні підприємці і перевізники діяли без сплати податків, без дотримання норм у сфері перевезення населення”,- зазначив на прес-конференції з цього приводу т.в.о начальника міського відділу поліції Володимир Калашнік.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

  1. цікаво—-а гроші за це оголошення уграк заплатила….чи знову прикинеться дурочкою та скаже що ніякого оголошення не замовляла… як було з хмельницькою газетою “Подільський базар”….точної суми не знаю …ала точно 100%—- уграк не розрахувалася за рекламу…свідків є багато…а вона дурочку грає..прийшлося менеджеру самій закривати цей борг ….

  2. сепаратисти в Хмельницькому. Де правоохоронні органи?

  3. Цікаво, а пенсію Уграчка отримує від своєї тергромади чи від Пенсійного фонду, в який закликає не робити відрахування “народним підприємцям”?

  4. Розігнати групу ВАТНІКІВ на чолі Уграчкою. Не дамо цьому кодлі розмножитись!!! думаю без правоохоронних органів в суботу розберемося)))

  5. ЧЕМАДАН – ВАКЗАЛ – РАССИЯ

  6. петру.Эдинний здравий коментар.

  7. Де комуністка Уграк кошти взяла, нікого не цікавить? Медведчук дав ось звідки ноги ростуть, НІ СЕПАРАТИЗМУ У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ.

  8. у вас в хмельницькому

  9. Лл тлДе комуністка Уграк кошти взяла, нікого не цікавить? Медведчук дав ось звідки ноги ростуть, НІ СЕПАРАТИЗМУ У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ.

  10. Наказание – пожизненный эци́х с гвоздями (с) Кин Дза Дза

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.